Agnona 109 Coffe umjetna koža
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
14,50 €
(11,42 € + PDV)
| Visokokvalitetna umjetna koža, s visokom otpornošću na habanje i UV zračenje. Savršen je izbor za tapeciranje automobila, brodova, sjedala motora, namještaja, kao i za uređenje interijera. | |
| šifra artikla: | AG109 Coffe |
| raspoloživost: | 30 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
| Debljina umjetne kože | cca 1,15 mm |
| Širina umjetne kože | cca 140 cm |
| Otpornost na habanje | 300 000 jedinica Martindale |
| Otporna na UV | da |
| Vatrootporna | da |
| Otporna na vodu i morsku vodu | da |
| Težina | 0,785 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
