Amnut siva teksturirana tkanina sa spužvom za tapeciranje krova
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
13,00 €
(10,24 € + PDV)
| Plišana ili teksturirana tkanina sa spužvom za tapeciranje krova. Troslojna – s tankim tekstilnim slojem na poleđini spužve za lakše lijepljenje. | |
| šifra artikla: | 0100 |
| raspoloživost: | 810 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Visokokvalitetan, popularan materijal sive boje za tapeciranje krova. U 3 sloja. Tkanina ima spužvastu podlogu, s tankim tekstilnim slojem na poleđini spužve za lakše lijepljenje.
| Materijal | Tkanina |
| Boja | Siva |
| Debljina materijala za tapeciranje krova | cca 3,5 mm |
| Širina materijala za tapeciranje krova | cca 140-150 cm |
| Težina | 0,23 kg |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
