Autotkanina
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
14,90 €
(11,73 € + PDV)
| šifra artikla: | 1012U |
| raspoloživost: | Dostupno za prednarudžbu |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Univerzalna autotkanina.
Dostupnost tkanina se stalno mijenja, stoga se prije narudžbe raspitajte telefonski.
| Debljina autotkanine | cca 4 mm |
| Širina autotkanine | cca 150-160 cm |
| Otpornost na habanje | 100 000 jedinica Martindale |
| Otporna na UV | da |
| Težina | 0,45 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
