Master Plus umjetna koža za vozila i namještaj visoke otpornosti na habanje i UV, za unutarnju i vanjsku upotrebu - plava
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
20,90 €
(16,46 € + PDV)
| Visokokvalitetna umjetna koža, s visokom otpornošću na habanje i UV zračenje. Savršen je izbor za tapeciranje automobila, brodova, sjedala motora, namještaja, kao i za uređenje interijera. | |
| šifra artikla: | 218x1635 Műbőr |
| raspoloživost: | 20 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Tamnoplava umjetna koža visokootporna na habanje koja se može koristiti na mnogo načina. Otporna je na vremenske uvjete, pa je pogodna ne samo za autopresvlake tapeciranje auta, već i za tapeciranje brodova e i vrtnog i namještaja.
| Materijal | Umjetna koža |
| Boja | Plava |
| Debljina umjetne kože | cca 1 mm |
| Širina umjetne kože | cca 140 cm |
| Otpornost na habanje | 150 000 jedinica Martindale |
| Otporna na UV | da |
| Vatrootporna | da |
| Otporna na vodu i morsku vodu | da |
| Težina | 0,65 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
