Platno za cabrio krovove crno / crno
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
60,00 €
(47,24 € + PDV)
| Univerzalno platno za cabrio krovove crno / iznutra crno | |
| šifra artikla: | 41 x 715 |
| raspoloživost: | 47 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Univerzalno platno za cabrio krovove s crnim vanjskim i crnim unutarnjim slojem. Platno je troslojan, trajan i izdržljiv materijal za cabrio krovove. Može se korisiti za popravak i ponovno tapeciranje cabrio krovova modernih automobila i oldtimera. Savršena je alternativa tvorničkim Sonnenland materijalima.
| Materijal | Tkanina |
| Boja | Crna |
| Debljina materijala | cca 1 mm |
| Širina platna za cabrio krov | cca 150 cm |
| Težina | 0,65 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno minimalno 1 m, iznad toga po 0,5 metra |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
