Sonnenland platno za cabrio krovove smeđe / bež
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
145,00 €
(114,17 € + PDV)
| Sonnenland Classic platno za cabrio krovove smeđe / iznutra bež | |
| šifra artikla: | 41x3 |
| raspoloživost: | Zadnja 5 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
"Sonnenland" je robna marka troslojnog platnenog materijala za cabrio krov vrlo visoke kvalitete, s vanjskim slojem od poliakrilonitrila (Dralon) izuzetno visoke UV otpornosti i trošenja i s međupodstavom od butilne gume. Sonnenland platno za cabrio krovove koristi se kao standardna oprema BMW-a, Mercedesa i Porschea.
| Materijal | Tkanina |
| Boja | Smeđa |
| Debljina materijala | cca 1 mm |
| Širina platna za cabrio krov | cca 150 cm |
| Težina | 0,65 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno minimalno 1 m, iznad toga po 0,5 metra |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
