Tiffany umjetna koža otporna na habanje i UV zračenje, za industriju namještaja, za unutarnju i vanjsku uporabu - smeđa
cijena :
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
18,90 €
(14,88 € + PDV)
|
Visokokvalitetna umjetna koža, s visokom otpornošću na habanje i UV zračenje. Za tapeciranje namještaja, ali je isto tako izvrsna za tapeciranje automobila, brodova i sjedala motora. |
|
| šifra artikla: | 432x1419 Műbőr |
| raspoloživost: | Dostupno za prednarudžbu |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Dugotrajna bež umjetna koža otporna na utjecaje okoliša za autoindustriju i industriju namještaja. Uz povoljna svojstva materijala, ugodna boja također omogućuje njezinu svestranu primjenu. Ovaj materijal za tapeciranje od umjetne kože ima antibakterijsku površinu, tako da je dobar i za rješenja u zdravstvu i teretanama.
| Materijal | Umjetna koža |
| Boja | Bež |
| Debljina umjetne kože | cca 1 mm |
| Širina umjetne kože | cca 140 cm |
| Otpornost na habanje | 50 000 jedinica Martindale |
| Otporna na UV | da |
| Vatrootporna | da |
| Otporna na vodu i morsku vodu | da |
| Težina | 0,55 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
Pregled
za taj artikal nema ocjene:
Napišite recenziju!
