Tiffany umjetna koža otporna na habanje i UV zračenje, za industriju namještaja, za unutarnju i vanjsku uporabu - zelena
(Cijena sa pdv . Poštarina dodatno)
|
Visokokvalitetna umjetna koža, s visokom otpornošću na habanje i UV zračenje. Za tapeciranje namještaja, ali je isto tako izvrsna za tapeciranje automobila, brodova i sjedala motora. |
|
| šifra artikla: | 431x1379 Műbőr |
| raspoloživost: | 21 m na zalihama |
| prosječna ocjena: | nije ocjenjen |
Opis
Umjetne kože imaju visoku otpornost na habanje, UV zračenje, vodu i slanu vodu – zbog toga se koriste u mnogim područjima: kod tapeciranja unutarnjeg i vanjskog namještaja, u restoranima i hotelima, kao i za tapeciranje automobila, brodova, zrakoplova, ali i motociklističkih sjedala.
Umjetne kože otporne su na vatru - to znači da ne gore uz plamen i time ne potpiruju vatru. Kada se zapale zbog drugog zapaljivog materijala, plamen se gasi u kratkom vremenu i ne proizvodi toplinu. Umjetne kože zadovoljavaju standarde koji se odnose na otpornost na vatru.
Osim toga, umjetne kože lako se čiste te dobro i dugo zadržavaju svoju boju i uzorak.
| Materijal | Umjetna koža |
| Boja | Zelena |
| Debljina umjetne kože | cca 1 mm |
| Širina umjetne kože | cca 140 cm |
| Otpornost na habanje | 50 000 jedinica Martindale |
| Otporna na UV | da |
| Vatrootporna | da |
| Otporna na vodu i morsku vodu | da |
| Težina | 0,55 kg/m2 |
| Količina za narudžbu | minimalno 1 m |
